NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 663 gün önce başlatıldı . bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir.Yeni bir konu açmadan önce gözden geçirin...
+ Cevap Ver
Sayfa 3/3 İlkİlk 1 2 3
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: FERROX 4.80 v1.0 Standard CEX CFW

MBYurttutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    15
    Teşekkür et
    80
    995 Defa 59 konuda teşekkür aldı ..
    İlgi Alanı
    PS3
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10

Cevap: FERROX 4.80 v1.0 Standard CEX CFW

Alıntı geforce35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linke tıkladıktan sonra playstora yönlendiriyor mega diye bir bulut programına ben ferrox su nasıl indireceğim
    Linke mobilden girmeye çalışıyorsanız

Mega uygulamasına yönlendirmesi normal .

Çünkü mobil uzerinden megadan dosya indirmek istiyorsanız o uygulamayı kurmanız gerek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

notropil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Teşekkür et
    57
    4 Defa 2 konuda teşekkür aldı ..
    İlgi Alanı
    PS3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    7

Cevap: FERROX 4.80 v1.0 Standard CEX CFW

Arkadaşlar benim cihazda (FAT 80GB-CECHL04) Rogero 4.55 yüklü idi fix dosyası falan bir işe yaramadı bende Ferrox 4.80 standart olan versiyonu USB flash bellekten sistem güncellemeden yükledim önce eski multimanı 4.66 olanı sildim burda verilen multiman 4.80 kurdum bu işlemler bittikten sonra torrent den indirdiğim pes17 yi, şu şekilde indi (duplex-pes2k17) ben bu klasörün adını BLES02237-[Pro Evolution Soccer 2017] olarak değiştirdim sonra PS3 den önce multiman4.80 i sonrada pes17 yi çalıştırdım simsiyah ekranda kaldı sonra burda verilen siyah ekran patch dosyasını usb belleğe attım ve install ettim tekrar multiman4.80 ve sonrasında pes17 açtım bu defa KONAMI yazısı göründü ardından sol alt tarafta mavi yükleme ibaresi geldi ama oyun açılmadı tekrar çıkış yaptım multiman4.80 yeniden çalıştırdım sonra tekrar pes17 çalıştırdım budefa açıldı yani oyun kurulmaya başladı şu an için bir sıkıntı yok CFW li PS3 kullanan arkadaşlarıma FERROX-4.80 ve Multiman-4.80 kurmalarını tavsiye ederim Fix dosyaları ile uğraşmak istemiyorsanız birde Arkadaşlar pes17 yi indirdikten sonra klasör içinde PS3_GAME , PS3_UPDATE , ve PS3_DISC.SFB adı altında 2 klasör ve bir dosyadan oluşan 3 adet dosya var bunları FTP ile PS3 e göndermeden (benim oyunlar cihaz içindeki 80GB lık diskte) evvel PS3_UPDATE klasörünü silin ve öğle gönderin buna dikkat edin PS3 ünüz orjinal Firmware OFW 4.80 olmasın, Ferrox un Cobra destekli CFW sinide denemek isterdim fakat (*.iso) destekli oyunum olmadığı için bu Cobra destekli CFW yi kurmadım genelde torrent ve diğer upload server larında verilen oyunlar (*.iso) destekli olmadığı için Ferrox un standart olan CFW sini kurmayı tercih ettim belki ilerleyen zamanlarda Rogero Downgrader ile cihazımı 3.55 e alıp Ferrox un Cobra destekli CFW sini yüklerim herkeze kolay gelsin bol oyunlu günler dilerim.
    Konu notropil tarafından (24-09-2016 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.

+ Cevap Ver
Sayfa 3/3 İlkİlk 1 2 3
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

FERROX 4.80 v1.0 Standard CEX CFW

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.67 puandır.

Etiketlenen üyelerin listesi